Proč vznikl tento projekt?

Kdo stojí za tímto projektem.

Všechno to začalo, když byly dcerky malé ...

Čím víc dětí, tím víc radostí i starostí. To zná každý rodič. Miluji své tři dcery a dnes už jsme naprosto v pohodě a máme hezký přátelsko-rodičovský vztah. Tzn. s vhodnými hranicemi. Ale vždycky to tak nebylo ...

Výchovu nejstarší dcery jsem zkazila...

Na výchovu dítěte jsem nebyla připravená. Prostě najednou tady ta malá okatá slečinka byla a stala se plně závislá na mně. Jenže já sama jsem měla ještě spoustu starostí se sebou, traumata, bolesti, bylo jednodušší utíkat od problémů než je řešit. Proto mě bavila práce, kariéra, managerské pozice. Se svou dcerou jsme spolu stále bojovaly, hodně provokovala. Po rozvodu v jejích 7 letech jsme naštěstí s jejím otcem udělali to nejlepší pro ni, byli jsme oba stejně po ruce, a proti sobě neříkali nic špatného. Myslím, že se nám to vrátilo v její lásce k nám oběma. Dnes je již vdaná a vypadá to, že šťastně.

Dostala jsem další šanci, dvakrát 🙂

Další dvě dcerky přišly necelé tři roky po sobě. Bavilo mě s nimi být, rozvíjet je. Provázela jsem je meditacemi, učila je vnímat energie. A jednoho dne se ozvala má duše a přivedla mě k práci s dětmi. Sama jsem na duchovní cestě došla daleko a má intuice mi říká, že už je čas... čas na duchovní rozvoj našich dětí. A tak vznikla Teenslandie - Země teenagerů.

Prostor, kde se děti dozví, jak se znovu propojit s intuicí, otevřít léčivé energie ve svém nitru. Převzít zodpovědnost za vše, co se jim děje, naučit se uspořádat si svůj čas a srovnat životní hodnoty. Zbavit se stresu a začít si uzdravovat zdravotní problémy. Nedílnou součástí je i uzdravení vztahů s rodiči i se sebou.

Hanka

"Neboť děti nejsou věci, které je třeba tvarovat, ale lidé, jež je třeba rozvinout."   -- Jess Lair

 

Jsme tu pro Tebe 🙂

A to jsme my, co ti chceme pomoci

Hana Mikešová

Autorka projektu Teenslandie
Koučink, terapie, NLP

Monika Havierníková

asistentka, projektová managerka
učitelka 2. st.ZŠ, intuitivní poradkyně
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.